- Advertisement -spot_img

TAG

bella hadid

“Mungoj në çdo gjë të rëndësishme”, Bella Hadid me lot në sy tregon arsyen pse nuk ishte e pranishme në festën e Anwar

Anwar Hadidi, partneri i Dua Lipës, festoi ditën e djeshme 22-vjetorin e lindjes. Mes mesazheve të shumta të urimit nuk mund të mungonte dhe...

Pas Bella Hadid, stilistja shqiptare vesh modelen Emily Ratajkowski

Nuk ka një veshje më ikonike dhe klasike se sa një fustan i shkurtër i zi. Mund të vishet në çdo rast dhe është...

Bella Hadid i del në mbrojtje Palestinës, Izraeli: Turp të kesh!

Bella Hadid doli ditën e diel në mbrojtje të Palestinës në rrugët e Brooklyn së bashku me grup qytetarësh. Mirëpo ky veprim i modeles...

Bëri një pushim nga instagrami, rikthehet me foto që çmendin rrjetin/ Bella Hadid pozon topless

Bella Hadid i ka vënë flakën rrjetit së fundmi duke pozuar topless. Modelja e famshme ka pozuar vetëm me një palë të brendshme. Pjesën...

Modelja më e famshme në botë tregon se vuante nga problemet për shëndetin mendor

Bella Hadid është kthyer në Instagram pas një shkëputjeje të shkurtër, që siç ka zbuluar ajo, ndodhi sepse donte të përqendrohej dhe përmirësonte shëndetin...

Latest news

- Advertisement -spot_img