- Advertisement -spot_img

TAG

Çifti

Gjërat janë bërë serioze, çfarë po ndodh mes Rita Orës dhe Taika Waititi

  Rita Ora ka nisur të shpenzojë akoma e më shumë kohë me regjisorin e famshëm, Taika Waititi, që nga momenti që lidhja e tyre...

Tentoi të shtypë me makinë një çift në Tiranë, merret vendimi për Taulant Mekollarin

  Taulant Mekollari, shoferi që shkaktoi një gjendje paniku në bulevardin “Migjeni” në kryeqytet është lënë në burg. Kujtojmë se më 18 prill, Mekollari pas...

Përfshihet nga flakët banesa, mbetet në qiell të hapur çifti

  Një banesë është përfshirë nga flakët në Bajram Curr për shkak të një defekti elektrik. Bëhet me dije se banesa e një çifti të moshuarish...

Zyrtarisht Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez nuk janë më bashkë

Çifti më i përfolur i momentit i dha fund aludimeve që po krijoheshin për ta.Ditën e sotme,Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë konfirmuar ndarjen. Në...

Ana Lleshi dhe Arsimi kapen “mat” dhe fotoja flet vetë

Pak ditë më parë, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e...

Çifti i njohur kthen dhëmbët e pjekurisë në varse,në shenjë dashurie

Brooklyn Beckham dhe aktorja Nicola Peltz nuk po e shprehin dashurinë vetëm me unazat e martesës, si simbole të pavdekshme. Më 26 mars, Peltz...

Fotoja e Ledri Vulës dhe vogëlushes së tij bën xhiron e rrjetit

Fotoja e artistit të njohur, Ledri Vula dhe vajzës së tij Poem Blu ka bërë xhiron e rrjetit. Vogëlushja është veshur si një lepurushe ndërsa...

Ishin gati duke u ndarë/ Çifti prangoset për të shpëtuar lidhjen e tyre

Një çift në Ukrainë ishin lodhur duke luftuar për të ruajtur marrëdhënien e tyre derisa më në fund gjetën një mënyrë paradoksale për të...

Kultivonin kanabis brenda shtëpisë /Arrestohet çifti i bashkëshortëve

Një çift bashkëshortësh ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë Klejdian Zeqo dhe Anita Zeqo...

Latest news

- Advertisement -spot_img