- Advertisement -spot_img

TAG

Delvinë

Shkoi për të hapur ujin, gjendet i pajetë punonjësi i Ujësjellësit (FOTO-EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Delvinë, ku punonjësi i Ujësjellësit mbrëmjen e djeshme është gjetur i pajetë. Bëhet me dije se është gjetur...

Detaje të reja nga vdekja misterioze e 22 vjeçares, ja çfarë thotë daja i saj për besimet fetare

  Detaje të reja vijojnë të zbardhen nga vdekja e 22 vjeçares Evgjeni Baxho e cila u gjend e pajetë në banesën e marrë me...

Përfundon procesi i numërimit në Delvinë dhe Finiq,rezultati befason

Numërimi i fletëve të votimit ka përfunduar plotësisht në Delvinë, ku u votua në 23 qendra. Sipas rezultateve në KZAZ 89, PS ka marrë fitoren...

Debate të forta në Delvinë,pretendohen se kanë hyrë njerëz me autorizime të rreme

Numëruesit e bashkisë Delvinë janë përfshirë në debate të forta me njëri-tjetrin, duke ndikuar në ngadalësimin e procesit të numërimit. Diskutimi me tone të larta...

Nis proçesi i numërimit në Konispol, piritet të pasohet nga Delvina

Ka nisur procesi i numërimit të votave në Konispol. Mësohet se për pak, numërimi fillon edhe në Delvinë. Ndërkaq, numërimi ka nisur edhe në...

Tentoi të vetëflijohet duke pirë detergjent, zbulohet arsyeja e frikshme që çoi drejt aktit

Zbulohen detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Delvinë ku një person ka tentuar të vetëflijohet, duke pirë detergjent. Mësohet se personi që tentoi...

Gjendet pa ndjenja në kanal, dërgohet me urgjencë në spital

Gjendet një person pa ndjenja në një kanal në anë të rrugës në Vane të Delvinës. Paraprakisht mësohet se Erjon Lame është gjetur nga disa...

Goditi me sende të forta arbitrin, arrestohet 30 vjeçari në Shqipëri, i shpallur në kërkim ndërkombëtar

Policia e Shtetit ka vënë në pranga shtetasin 30 vjeçar A. H banues në Delvinë. Shtetasi në fjalë ka hyrë në fushën e lojës...

Latest news

- Advertisement -spot_img