- Advertisement -spot_img

TAG

Detaje

Mbyti gruan dhe pastaj vrau veten, zbardhen detaje të reja nga tragjedia e çiftit shqiptar, fqinjët: Kohët e fundit ziheshin shumë në gjuhën shqipe

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Itali ku një burrë shqiptar vrau gruan dhe më pas...

Gazetarja zbulon arsyen e vrasjes makabre në Librazhd

Gazetarja Anila Hoxha, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” ka zbuluar detaje në lidhje me krimin e dyfishtë në familje që tronditi...

Detaje të reja nga vrasja e 30 vjeçarit shqiptar në Gjermani/ Autori kishte njohje të mëparshme me të, ja përse e qëlloi me armë

Të enjten në Hanover të Gjermanisë nga të shtënat me armë zjarri mbeti i vrarë 30-vjeçari Armin Neziri. I dyshuari Rinor Z. ndodhet ende...

Gonxhe flet për ndryshimet në kolaudimin e makinave. Rastet e reja kur nuk do të kalojë automjeti. Tarifat…

Drejtori i DPSHTRR-së, Blendi Gonxhe, ishte sot në një lidhje “Skype” me emisionin “Breaking” në Top News, për të sqaruar qytetarët në lidhje me...

Detaje tronditëse/ U gjet pa shenja jete brenda makinës së tij, dyshohet se ka dy ditë i vdekur

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me 45-vjeçarin e gjetur pa shenja jete në automjetin e tij të parkuar në lagjen...

Policia jep detajet: Si u grabit kambisti në Sarandë

Blutë e Sarandës kanë dhënë detaje nga grabitja në Sarandë, ku një kambisti iu grabitën 5 milion lekë të vjetra. Sipas policisë, një person ende...

Dy të arrestuar dhe tre në kërkim , policia jep detajet

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetases A. K., 26 vjeçe, pasi gjatë kontrollit të banesës së ushtruar nga sherbimet...

Zbulohen detaje nga krimi i dyfishtë në Kavajë (emrat)

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e kësaj të shtune në Kavajë, ku në harkun kohor të disa minutave janë gjetur të vdekur...

Detaje të reja nga aksidenti në Lushnje, njëri prej të aksidentuarve në gjendje të rëndë (EMRAT)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Lushnje, ku një automjet tip ‘Benz’ ka përplasur dy këmbësorë në një...

Trendet që do të dominojnë modën në 2021-in

Pas një viti të vështirë, nuk mund të mos pyesim veten se çfarë kanë rezervuar ditët e ardhshme për ne. Përsa i përket veshjeve,...

Latest news

- Advertisement -spot_img