- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan covid

Shkon në 80 numri i jetëve të humbura nga COVID-19 në Elbasan. Sot ndërruan jetë dy shtetas. Preken 4 mësuesit e një shkolle

Dy të prekur me COVID-19 në qytetin e Elbasanit kanë humbur betejën me virusin vdekjeprurës. Viktimat janë një 59 vjeçar dhe një 67 vjeçar, të...

Lajmi i fundit/ 3 të vdekur nga koronavirusi gjatë 24 orëve në Elbasan. Shkon në 68 numri

Tre persona nga Elbasani kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit. Bëhet fjalë për një 57 vjeçar, një 79 vjeçar dhe një 77 vjeçar,...

Ndërron jetë nga koronavirusi 47-vjeçari nga Elbasani

Një 47-vjeçar nga Elbasani ka ndërruar jetë gjatë mëngjesit të sotëm te “Sanatoriumi” për shkak të koronavirusit. 47-vjeçari ishte i shtruar prej 10 ditësh tek...

Dy punonjës të spitalit, tre mësues dhe një nxënës me Covid-19 në Elbasan

Covid-19 rikthehet sërish në spitalin e Elbasanit, konfirmohen dy punonjës të infektuar Covid-19 kthehet sërish në qendrën spitalore “Xhaferr Kongoli” në Elbasan. Burime konfirmojnë se...

Elbasan/ Infermierja infektohet me Covid-19, karantinohet i gjithë reparti i gjinekologjisë

Identifikohet me COVID-19 një infermiere e Qendrës Siptalore Xhaferr Kongoli në Elbasan. Nga tamponimet e kryera gjatë 24 orët e fundit në këtë qytet dolën...

Konfirmohen 4 raste të reja me COVID-19 në Elbasan, ja për kë bëhet fjalë

4 raste te reja me Covid 19-janë regjistruar në 24 orët e fundit në qytetin e Elbasanit. Bëhet fjalë për tre anëtarët e një familje,...

Rekord i ri! 2 raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Elbasan, 82 në shkallë vendi. Shkon në 37 numri...

Gjatë ditës së sotme janë regjistruar dy raste të reja me CoVid 19-të në qytetin e Elbasanit duke e cuar në 8 numrin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img