- Advertisement -spot_img

TAG

filma

Nga “Lucifer” tek “La casa de papel”, ja çfarë sjell Netflix gjatë shtatorit

Për shumë njerëz, shtatori është muaji i fillimeve dhe rifillimeve, i marrjes së jetës në kontroll dhe i të qenit i organizuar. Por, si...

Mundësia e fundit për t’i parë/ Gushti do të “rrëmbejë” këto 40 filma nga Netflix

Ndërsa shumë seriale dhe filma të rinj vijnë çdo muaj në Netflix, platforma duhet të "sakrifikojë" gjithashtu ca prodhime të tjera. Gjatë gushtit largohen...

Të çmendur pas video-lojërave dhe filmave? Netflix vjen me risi befasuese

Platforma gjigande ka konfirmuar se përdoruesit e saj do të kenë akses edhe në video-lojëra, pa asnjë kosto shtesë. Në një letër drejtuar investitorëve, kjo...

Ana e errët dhe shqetësuese e historive të vërteta të filmave të Disney

Disney ka adaptuar në mënyrë krejtësisht magjike dhe ëndërrimtare filmat klasikë që adhurohen nga fëmijët dhe jo vetëm. Por këto histori të transformuara nuk...

Vajza e Gwyneth Paltrow refuzon të shohë filmat e mamasë së saj, ja arsyeja

Vajza e Gwyneth Paltrow, Apple as nuk ja ka idenë sa aktore e mirë është nëna e saj! Do thoni ju si ka mundësi?...

Hollywood-i në zi, ndahet nga jeta aktori legjendar i filmave më në zë

Norman Lloyd, aktori i famshëm i Hollywood-it është ndarë nga jeta në moshën 106-vjeçare. Këtë lajm e bëri të ditur i biri i tij,...

Cameron Diaz nuk pendohet aspak që ka hequr dorë nga aktrimi

Cameron Diaz ka luajtur në shumë filma të famshëm, dhe roli i saj i fundit u luajt në 2014 në adaptimin e muzikalit “Annie”. Në...

Fitoni plot 1 mijë dollarë në muaj duke ndenjur shtrirë

Në periudhën e karantinës të gjithë e kemi kaluar në shtëpi duke parë filma dhe seriale të ndryshme për të shtyrë kohën. Por imagjinoni...

Latest news

- Advertisement -spot_img