- Advertisement -spot_img

TAG

Grammy

Beyonce ndiqet nga fati i keq,hajdutët i vjedhin fustanin e “Grammy”

Diva e muzikës botërore Beyonce ka qenë dy herë në shënjestër të grabitësve këtë muaj, të cilët hynë në një depo ku ajo mban...

Modestia e Billie Eilish e fut në telashe gjatë ndarjes së çmimeve Grammy

Gjasat janë që njerëzit do ta gjejnë diçka për të komentuar edhe në rastet kur çdo gjë duket mirë e bukur. Këtë herë, u...

Çfarë simbolike fshihet pas veshjes së Dua Lipës në ceremoninë e Grammy

Veshja e Dua Lipas në Grammy-t 2021 ishte e mbuluar me shkëlqim nga koka te këmbët. Këngëtarja zgjodhi një krijim të personalizuar të Versace-s...

Lista e paparashikueshme e çmimeve Grammy 2021

Çmimet Grammy panë shumë fituese brenda 1 nate! Taylor Swift mori çmimin "Albumi i Vitit" ndërsa Billie Eilish fitoi "Record of the Year". Lëvizja "Black...

Çfarë veshën yjet në tapetin e kuq në Grammy 2021

Krahas çmimeve dhe fituesve, vëmendjen më të madhe në një ngjarje si Grammy Awards e marrin padyshim veshjet e artistëve në tapetin e kuq....

Dua Lipa fiton çmimin “Grammy” mes shumë artistëve

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “Grammy” është mbajtur mbrëmjen e djeshme, ku këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka arritur të rrëmbejë një tjetër çmim “Grammy”. Ajo...

E nominuar në 9 kategori, Beyonce zgjedh të mos performojë në Grammy për këtë arsye

Beyonce, ndodhet në krye të listës këtë vit në “Grammy Awars”, pasi numrin e madh të nominimeve. Megjithatë, diva e muzikës nuk pritet që të...

Zayn Malik lëshon deklarata kritikuese ndaj Akademisë “Grammy”

Malik përmes një statusi në Twitter ka thënë se kjo akademi nuk të merr parasysh dhe nuk të nominon nëse “nuk shtrëngon duart dhe...

Nuk ndodh vetëm në Shqipëri/ Këngëtari akuzon çmimet Grammy për korrupsion

Këngëtari me famë botërore, The Ëeekend, ka bërë një akuzë të rëndë për korrupsion ndaj çmimeve Grammy. Ylli kanadez pritej të kishte një super performancë...

Latest news

- Advertisement -spot_img