- Advertisement -spot_img

TAG

Grida Duma

Grida Duma tregon se çfarë i ka mbetur në mendje nga Lulzim Basha në 8 vite

Deputetja e zgjedhur në qarkun e Tiranës, për Partinë Demokratike, Grida Duma deklaroi ditën e sotme se Lulzim Basha është një politikan gjithmonë në...

Grida Duma shpërthen ndaj Imamit: Rama donte ta fuste në burg, por unë e mbrojta! ‘Kutia e Pandorës’, një kapak pusete

Deputetja e zgjedhur nga radhët e Partisë Demokratike Grida Duma, ka ngritur disa pyetje ndaj Arben Imamit, i cili është renditur sot në mesin...

Deklarata e fortë e Grida Dumës: Më erdhën bandat dhe më ofruan ndihmë gjatë fushatës!

Grida Duma ka deklaruar mbrëmjen e sotme në “Open” se gjatë fushatës elektorale disa banda i kanë ofruar ndihmë financiare dhe në burime njerëzore...

Grida Duma: E kam fituar Kavajën në qytet, shikoja pafund gabime

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Open tha se ajo ka fituar Kavajën, ndryshe nga rezultati i deritanishëm,...

Grida Duma denoncon bandat e Rrogozhinës: E kemi mbajtur vendin me forcë

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Open në Top Channel tregoi një prej situatave sipas saj antiligjore gjatë...

“Nëse merr Veliaj Kavajën dhe në Rrogozhinën,ja ku këtu jemi burrash që unë e lë këtë mandat” a do e mbajë fjalën Grida Duma...

“Nëse merr ai (Veliaj) në Kavajë dhe në Rrogozhinë 7% të votave, ja ku këtu jemi burrash që unë e lë këtë mandat”. Ky...

Grida Duma nga Kavaja: Në këto momente fillon numërimi i fitores

  Kandidatja për deputete, Grida Duma u shpreh nga Kavaja se tani ka filluar numërimi i fitores. “Në këto momente fillon numërimi i fitores. Jemi drejtuar...

FOTO/ Grida Duma gjen kohë për veten edhe gjatë fushatës, ndryshon papritur “look”

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma ka ndryshuar “look”. Pavarësisht se po vijon me fushatën intensive, ajo ka gjetur kohë edhe për veten. Duma...

Grida Duma : Do të rikthejmë subvencionin e drejtpërdrejt

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Grida Duma, sot, pa nga afër fermën e një banori të Rrogozhinës. Fermeri shprehu shqetësimin...

Grida Duma padit në gjykatë Erion Veliajn, e akuzon për shpifje

Grida Duma padit në gjykatë Erion Veliajn, e akuzon për shpifje Kandidatja e PD-së, Grida Duma ka paditur në Gjykatën Penale kryetarin e Bashkisë së...

Latest news

- Advertisement -spot_img