- Advertisement -spot_img

TAG

kryeministri

Çfarë po kurdiset, pas Yuri Kim mbërrin në kryeministri edhe Erion Veliaj

Kryeministri Edi Rama duket se ka axhendë të ngjeshur paraditen e sotme, ku pasi ka pritur në një takim ambasadoren amerikane Yuri Kim, në...

Dy ditë pasi u konfirmua si fitues i zgjedhjeve, Yuri Kim vizitë Edi Ramës në kryeministri

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, po zhvillon në ambientet e kryeministrisë një takim me kryministrin Rama. Nuk dihen ende arsyet e vizitës së...

Takim me të rinjtë në Tiranë/ Rama : E hodhët në erë apikacionin që tregon kohën, ku është shiu i madh?

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon takim me të rinjtë në Tiranë. Teksa ka nisur fjalën e tij Rama është shprehur se dëshira...

Edi Rama pritet në Gjirokastër me këngën e Enver Hoxhës (Video)

Kryeministri Edi Rama është pritur me një këngë të ngjashme me ato që i këndoheshin diktatorit Enver Hoxha, ditën e sotme në Gjirokastër. Teksa ecte...

Habit kryeministri ‘qejfli’ ,“Divorcet vijnë nga kultura e drogës dhe seksit”

Kryeministri pakestinez është përballur me reagime të ashpra për deklaratat bëra së fundmi, në të cilat ai fajësoi një rritje të rasteve të abuzimit...

Shqipëria zgjohet me një gjobë më shumë nga Edi Rama

Shqipëria përfunimisht është denuar nga Gjykata e arbitrazhit ndërkombëtar dhe do detyrohet që të paguajë për tekat e Ramës dhe Veliajt një shumë prej...

‘Qeni dremiste para zyrës së PD’, Këlliçi-Ramës: Ne nuk i tërheqim zvarrë, as i vrasim si lali yt

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka shpërndarë një foto të Ramës ku kishte fotografuar një qen i cili dremiste para zyrës elektorale të PD,...

“Gëzuar Pashkët nga Fieri”, kryeministri Rama uron besimtarët me foton e veçantë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë të diel me një urim për besimtarët katolikë për Ditën e Pashkëve. Kreu i qeverisë ka postuar në...

Sikur të isha bangladeshas

Nga Anisa Bahiti Kryeministri i Shqipërisë ka thënë se meqë shqiptarët janë dembela, në të ardhmen të rinjtë punonjës do t'i marrë nga Bangladeshi. Ah sikur...

Kryeministri Rama : Vuaj nga një alergji, nëse do më kapte COVID do isha në rrezik shumë të madh për jetën

Kryeministri Edi Rama ka treguar se që i vogël vuan nga një alergji, ndërsa tha se do të ishte në rrezik për jetën nëse...

Latest news

- Advertisement -spot_img