- Advertisement -spot_img

TAG

Netflix

Nga “Lucifer” tek “La casa de papel”, ja çfarë sjell Netflix gjatë shtatorit

Për shumë njerëz, shtatori është muaji i fillimeve dhe rifillimeve, i marrjes së jetës në kontroll dhe i të qenit i organizuar. Por, si...

Ish-punonjësit e Netflixit akuzohen për fitimin e miliona dollarëve nga një rrjet i dyshuar

Mbikëqyrësi i Wall Street ka akuzuar tre ish-inxhinierë të softuerit Netflix për një rrjet të dyshuar tregtar që fitoi 3 milionë dollarë (2.2 milionë...

Këto janë 8 serialet më të ndjekura në Netflix gjatë vitit 2021

Nuk mund të themi se kompania Netflix ka qenë në formën e saj më të mirë, pasi periudha e pazakontë që të gjithë kaluam...

Meghan Markle dhe Kate Middleton vijnë bashkë me një projekt në Netflix

Po, dy dukeshat mund t’i shihni sërish bashkë dhe nuk po flasim për ndonjë takim ose ngjarje familjare, por për Netflix! Meghan Markle ka...

Mundësia e fundit për t’i parë/ Gushti do të “rrëmbejë” këto 40 filma nga Netflix

Ndërsa shumë seriale dhe filma të rinj vijnë çdo muaj në Netflix, platforma duhet të "sakrifikojë" gjithashtu ca prodhime të tjera. Gjatë gushtit largohen...

Të çmendur pas video-lojërave dhe filmave? Netflix vjen me risi befasuese

Platforma gjigande ka konfirmuar se përdoruesit e saj do të kenë akses edhe në video-lojëra, pa asnjë kosto shtesë. Në një letër drejtuar investitorëve, kjo...

Më përvëlues se ditët e nxehta, “Too Hot to Handle” vjen me sezonin e ri në Netflix

Temperaturat e larta dhe ditët e nxehta nuk kanë si të kalohen më mirë me serialin televiziv "Too hot to handle". I ngjashëm me Love...

Seriali i trazirave, “Elite” kthehet në Netflix plot mister

Seriali më i ndjekur nga të rinjtë dhe jo vetëm, "Elite" është rikthyer në Netflix dhe kjo nuk duhet humbur. Seriali spanjoll me drama të...

Bëhuni gati! Barack dhe Michelle Obama vijnë me serialin e tyre në “Netflix”

Projekti i ri i Barack dhe Michelle Obama ka të bëjë pikërisht me botën e filmit. Dyshja kanë njoftuar se “Netflix” do të sjellë serialin...

Bebe Rexha, pjesë e serialit të animuar në “Netflix”

“We The People”, quhet seriali i animuar i “Netflix”, në të cilin këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të jetë pjesë....

Latest news

- Advertisement -spot_img