- Advertisement -spot_img

TAG

Partner

8 shenjat që tregojnë se partneri juaj është më protektiv seç duhet

Mbrojtja e tepërt ndonjëherë është e barabartë me posesivitetin dhe të dyja këto gjëra mund të jenë shumë të dëmshme. Një partner zakonisht vepron...

Duke i dhënë një puthje pasionante, Kristina Baki prezanton partnerin e saj

Ajo është padyshim një nga modelet më të bukura dhe më të famshme në Shqipëri dhe jo vetëm. E kemi fjalën për Kristina Bakin....

“E vërtetë apo është sfidë”, pytetjet dhe sfidat ideale për t’ja drejtuar njeriut tuaj të zemrës

Loja "E vërtetë apo është sfidë" nuk është kurrë e vjetër apo e mërzitshme sepse e keni vetë në dorë ta bëni si të...

Këto 4 shenja të zodiakut dashurohen gjithmonë me personin e gabuar

Për disa arsye, këto katër shenja kanë premisa të mos bien kurrë në dashuri me partnerin e duhur. Pra, nëse ju jeni një prej...

Në krahët e njëri-tjetrit, Tea poston foton me të dashurin e saj

Pak kohë më parë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie. Ajo nuk ka zbuluar shumë rreth...

Fjalitë flirtuese më të goditura që do bëjnë këdo të qeshë

Pak flirtim nuk i bën askujt dëm, edhe nëse fjalitë duken klishe. Provoni të mos shkoni me hyrjen standarde: "Çkemi?", apo "Hejj" dhe në...

Shenjat që tregojnë nëse keni rënë në dashuri apo jo

Nëse jeni në dilemë "a është apo jo dashuri" ajo që po ndjeni, një grup ekspertësh si psikologë klinikë, terapistë marrëdhëniesh etj, kanë përgatitur...

Historia qesharake e 39-vjeçares: U ndava nga ai sepse mbante aromë të keqe

U nda nga i dashuri, për shkak të erës së keqe që ai mbante dhe mungesës së higjienës. Marrëdhënia e gruas 39 vjeçare pati...

6 gjërat që meshkujt pëlqejnë në shtrat por femrave nuk jua thonë kurrë

Nëse keni menduar ndonjëherë se çfarë duan meshkujt në shtrat, përgjigjet i keni patur gjatë gjithë kohës para syve. Nisur nga gjërat më të...

Përveç rrobave, binjaket më identike në botë ndajnë edhe të njëjtin partner

Anna dhe Lucy DeCinque njihen gjerësisht si “binjaket më identike në botë”. Motrat 35-vjeçare ndajnë gjithçka, nga i dashuri i tyre 37-vjeçar Ben Byrne,...

Latest news

- Advertisement -spot_img