- Advertisement -spot_img

TAG

prinder

Si “1000 ditët e para” mund të diktojnë të ardhmen e fëmijës tuaj

Shprehja e vjetër “ju jeni ajo çka hani”, duhet të jetë në fakt “ju jeni ajo çka konsumon nëna juaj”. Kjo sepse dieta e...

Çfarë duhet të bëni kur fëmija fillon duke qarë pa pushim

Zakonisht ka vetëm një arsye pse ndodhin zemërimet apo të qarat me të madhe dhe është sepse fëmija juaj nuk mund të marrë atë...

Ja pse duhet t’i lejoni fëmijët të lyhen me tualetet tuaja

Pjesë e një fëmijërie të shëndetshme është të duash të bësh sikur je i rritur, dhe kjo mund të nënkuptojë veshjen e rrobave të...

Almeda Abazi dhe Tolgahan bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë. Këtë lajm kaq të ëmbël e dha vetë aktori nëpërmjet një postimi...

Prindërit e agravuar, Holanda padit “TikTok” për këtë arsye

Fondacioni për kërkimin e tregut me bazë në Amsterdam të Holandës paditi platformën popullore të mediave sociale me video të shkurtra “TikTok” për “neglizhencë...

Fero dhe Arbenita Ismajli bëhen prindër për herë të parë

Arbenita dhe Fero janë zyrtarisht prindër! Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe në mëngjesin e sotëm Arbenita ka sjellë në jetë një vajzë....

Ngjarje e rëndë në Itali/ Djali u gatuan darkën prindërve por brenda i fut helm, vdesin të dy

Një 19 vjeçar nga Bolonja, Alessandro Asoli ka helmuar nënën dhe babain e tij, i cili humbi jetën menjëherë ndërsa nëna e tij u...

Ja si u bën prindër për herë të dytë në 5 muaj/ Dyshja famshme habit njerëzit

Aktori i famshëm amerikan Alec Baldwin dhe partnerja e tij Hilaria, u bënë prindër për herë të dytë dy javë më parë. Çifti u bekua...

Të pendohesh që je bërë prind/ Rrëfimet e pazakonta të këtyre prindërve

Pavarësisht tabusë që e shoqëron, e vërteta është se ka plot njerëz që janë penduar që janë bërë prindër. Eshtë shumë e rëndësishme të...

Shkoi t’u shërbente prindërve me Covid, si u infektua dhe ndërroi jetë papritur e reja 27 vjeçe

Arjola Cakollari ishte 27-vjeçarja nga Berati që ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme prej koronavirusit në spitalin Covid1 në Tiranë. Burime bëjnë me dije se...

Latest news

- Advertisement -spot_img