- Advertisement -spot_img

TAG

real madrid

Është zyrtare/ Ancelotti rizgjidhet trajner i Real Madrid

Tashmë është zyrtare, Carlo Ancelotti është larguar nga Evertoni dhe është bërë trajneri i ri i Real Madrid. Strategu italian është kthyer te klubi nga...

Kërkimit për trajner duket se i erdhi fundi, Conte zbulon 4 kërkesat drejt Real Madridit

  Në shtëpinë e Real Madrid janë ditët e kërkimit për trajnerin e ri dhe shtypi spanjoll tani ka zvogëluar listën e pasardhësve të mundshëm...

Eleminimi nga Champions League, Real Madrid humb durimin, largon 3 lojtarë nga skuadra (EMRAT)

  Pas një sezoni relativisht të dobët, dhe së fundmi me eleminimin nga Champions League, Real Madrid ka vendosur të bëjë një ‘spastrim’ në pankinë. Mediat...

Shkarkohet Zinedine Zidane pas eleminimit turpërues nga Kupa e Mbretit

Zinedine Zidane pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Real Madridit dhe të zëvendësohet me Marcelo Gallardo, pas eliminimit turpërues nga Kupa e...

Ndodh e pabesueshmja/ Me 10 futbollistë në lojë, ekipi i kategorisë së 3-të eliminon Real Madrid nga Kupa e Mbretit

  Besojeni ose jo, Real Madrid është eliminuar nga Kupa e Mbretit nga një skuadër e kategorisë së tretë. Bëhet fjalë për Alcoyano, skuadra e...

Latest news

- Advertisement -spot_img