- Advertisement -spot_img

TAG

Rihanna

Duke lundruar në para, zyrtarisht Rihanna është këngëtarja më e pasur në botë

Rihanna ka hyrë zyrtarisht në grupin e miliarderëve. Sipas “Forbes” pasuria e saj ka arrritur në 1.7 miliardë dollarë, duke u bërë edhe këngëtarja...

Plot hijeshi, Rihanna së shpejti sjell parfumin e ri nga marka e njohur “Fenty”

Këngëtarja e famshme Rihanna prej kohësh tanimë ka vënë vulën e saj në të brendshme femrash, kozmetikë dhe tani surpriza e rradhës është se...

Ndodh edhe kështu/ Videoja kthehet virale në rrjet, Rihanna nuk lejohet të hyjë në lokal

Në një video që po qarkullon në internet, këngëtarja e famshme dhe i dashuri i saj u panë duke u përpjekur të futeshin në...

Këngëtari shqiptar takon Rihanna-n gjatë takimit të saj romantik me partnerin

Festim Rama është një këngëtar i ri shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një natë më parë, artistja u pa në një ‘date’ me...

Pas Rihanna-s, Chris Brown dhunon një tjetër grua

Ditët kur Chris Brown abuzoi dhunshëm fizikisht me Rihanna-n, kanë kaluar, por artisti është sërish nën hetime për sulm të natyrës së njëjtë. Të hënën,...

A$AP Rocky pranon lidhjen me Rihanna-n: Gruaja ime, dua të bëhem baba!

Momenti që kemi pritur të gjithë, më në fund erdhi! A$AP Rocky sapo ka konfirmuar se ai dhe Rihanna janë në një lidhje dashurie....

“Bad Rosita” e vjedhur nga Rihanna? Rina jep sqarimin e saj

Rina Balaj kishte premtuar se do të sillte trende të reja në muzikën shqiptare dhe në fakt e mbajti fjalën. Si askush tjetër më...

Rihanna maskohet në protestë,dikush nuk e njohu dhe i kërkoi emrin në Instagram

Ok, të gjithë e njohin RiRi-n, këtë s’e vëmë në dyshim! Por, kësaj here këngëtarja ishte maskuar për të marrë pjesë në një protestë të...

Rihanna nuk i lë më në pritje fansat , paralajmëron këngën e re

Rihanna po rikthehet pas pesë vitesh mungesë. Fansat e këngëtares 33-vjeçare kanë pritur me padurim që të publikojë albumin e ri, por ndërsa “R9”...

Rihanna godet sërish me surprizën e radhës/Yllit i pop-it do të zgjerojë kategorinë e produkteve

Falë fuqisë së Rihanna-s dhe ekipit të saj, Fenty është kthyer prej kohësh në markë që simbolizon cilësinë dhe konkurrues në çmime. Ndërkohë që Fenty...

Latest news

- Advertisement -spot_img