- Advertisement -spot_img

TAG

Rudina Hajdari

E buzëqeshur krah tij, deputetja shqiptare takon Arnold Schwarzenegger

Deputetja e Kuvendit të Shqipërisë, Rudina Hajdari, ka marrë pjesë së fundmi në drekën e organizuar nga Delegacioni i Kongresit Amerikan në Vjenë të...

“Thashë stop!”, Rudina Hajdari zbulon çfarë dëshironte të bënte pas humbjes së zgjedhjeve

Deputetja Rudina Hajdari ka folur për herë të parë në “Ftesë në 5” për zgjedhjet e 25 prillit duke zbuluar veprimin e parë që...

“Mori plaçkat dhe Patozi”Ç’do të ndodhë me forcat politike që dështuan në zgjedhje?

4 parti të reja të djathta u krijuan para zgjedhjeve  për të ndryshuar skenën politike shqiptare, por asnjë prej tyre nuk arriti te kaloi...

LAJM I FUNDIT/ Reagon Rudina Hajdari pasi nuk arriti të marrë mandat

  Dua ta nis me një falenderim për të gjithë ata qytetarë të Qarkut të Elbasanit të cilët më mbështetën dhe votuan në zgjedhjet e...

Një grusht me vota…Zhgënjim  total për Rudina Hajdarin në Elbasan

Ka zhgënjyer Rudina Hajdari në Elbasan.  Hajdari iu bashkua pak para nisjes së fushatës Nismës “Thurje” duke kandiduar në këtë qark në të cilin...

Merr një grusht votash dhe nuk renditet e para në Elbasan, kush është kandidatja

Rudina Hajdari iu bashkua pak para nisjes së fushatës Nismës“Thurje” duke kandiduar në Elbasan, qark në të cilin tha se do të merrte një...

Ngjarja në Elbasan,Rudina Hajdari: Janë në gjendje të bëjnë çdo gjë për të fituar

Rudina Hajdari prononcohet për ngjarjen e ndodhur në Elbasan. "Kjo ngjarje është e frymzuar nga prapaskenat politike për të marrë vota.Këto janë në gjendje për...

Mesazhi që vjen nga Elbasani/ Hajdari bën foto me rivalen e PD-së Flutura Açka: Gara jonë s’ka pse të jetë lufte për jetë a...

Kandidatja për deputete e Nismës Thurje, Rudina Hajdari, është takuar ditën e sotme me rivalen e saj nga lista e Partisë Demokratike, Flutura Açka....

Rudina Hajdari poston foton me kandidaten rivale në Facebook: Kjo nuk është një

  Kandidatja e Nisma Thurje, Rudina Hajdari ka postuar në facebookun e saj një foto me kandidaten e Partisë Demokratike Flutura Açka. Të dyja rivalet duken...

Sheqer…ujë…Rudina Hajdari kandidon në Elbasan dhe tregon recetën “mysybet” si bëhet ballakumja…

Deputetja, Rudina Hajdari do të kandidojë në Qarkun e Elbasanit si anëtare e partisë “Nisma Thurje” për zgjedhjet e 25 prillit. Këtë lajm e...

Latest news

- Advertisement -spot_img