- Advertisement -spot_img

TAG

shtepi

Për të gjithë ‘maniakët e pastërtisë’, ky objekt i shtëpisë duhet pastruar vetëm dy herë në vit

Në shoqërinë tonë njohim mjaft persona që janë të "marrosur" pas pastërtisë dhe larjes së çdo gjëje në shtëpi. Epo ky artikull nuk ka nevojë...

Gjendet 20-vjeçarja shqiptare e humbur në Gjermani. U kthye vetë në shtëpi. Mister se çfarë ndodhi, vijojnë hetimet

Një shqiptare e cila prej katër ditësh ishte shpallur e zhdukur në Gjermani është kthyer në banesë. Mediat vendase të cilat dhanë alarmin për zhdukjen...

Grabitet me armë banesa, autorët marrin dhe serverin e kamerave

Tre persona të armatosur dhe me maska kanë grabitur një shumë të konsiderueshme prej 5 milionë lekësh të vjetër në fshatin Stajkë të bashkisë...

Zbulohet “shtëpia e barit” në qytet, arrestohen katër shtetas. Çfarë gjeti policia në banesë

Tiranë – Finalizohet operacioni policor anticanabis i koduar “Kimisti” Operacioni i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve nën drejtimin e Prokurorisë. Kishin përshtatur banesën si...

Tërmet në Greqi/ Lëkundet sërish vendi ku u shkatërruan qindra shtëpi

Pasditen e sotme është regjistruar një tërmet me magnitutë 4,5 i shkallës Rihter në zonën e Elasonës. Sipas mediave greke, thellësia fokale e tërmetit vlerësohet...

I tradhëtoi aroma e fortë! Tre shqiptarë kapen me fabrikë kanabisi në Angli me vlerë 1.25 mln paund

  Tre shqiptarë janë arrestuar pas zbulimit të një fabrike të madhe kanabisi në qytetin Kirkby në Angli. Mediat britanike kanë shkruar se Ledion Subashi,...

Grabitet shtëpia e një gruaje, autorët marrin para dhe sende me vlerë

Një banesë në zonën e shallvareve në Tiranë ka rënë pre e grabitjes. Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e një...

Së shpejti nisin audicionet për banorët e shtëpisë. ‘Big Brother Vip’ vjen në Top Channel

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë se shpejti do te rihapë dyert per banoret e saj. Por kete radhe ka një ndryshim, aspak te vogël…...

E kishin kthyer apartamentin në serë për kultivimin e kanabisit, arrestohen dy shqiptarë në…

Dy shqiptar banues në Itali janë arrestuar nga karabinierët pas kontrollit që është bërë në shtëpitë e tyre në Varese ku kanë gjetur se...

Ja shtëpia magjepsëse e The Weeknd që u ble nga Madonna

Këngëtarja e famshme Madonna ka shpenzuar rreth 20 milion dollarë për të blerë shtëpinë e këngëtarit të njohur The Weeknd në Los Angeles. Prona gjendet...

Latest news

- Advertisement -spot_img