- Advertisement -spot_img

TAG

Tik Tok

Enkeleda Kapedani flet në KLGJ: Po gjykohem për shijen muzikore, po më bën gjygj popull mediatik dhe moral. Kam qenë e stresuar

  Ka nisur në Këshillin e Lartë Gjyqësor seanca dëgjimore për procedimin disiplinor të kerkuar nga Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani ndaj magjistrates...

Gjyqtaret e Tik-Tok-ut/ 3 të tjera kanë mbi 30-40 mijë euro kosto për fryerje buzësh, parakolp, prapakolp!

Deputeti i opozitës parlamentare Myslim Murrizi në fjalën e tij në Kuvend ka komentuara gjyqtaren e Elbasanit, Enkeleda Kapedani, e cila bëri bujë për...

Theu rrjetin me videot në Tik-Tok, KLGJ vendos sot për fatin e gjyqtares Enkeleda Kapedani!

KLGJ do të vendos sot për fatin e gjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, në një kohë kur Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani...

“Jam mafia, mafia , mafia”. ILD nis hetimin disiplinor për Enkeleda Kapedanin, video të papërshtatshme në TikTok

  Videot e papërshtatshme në TikTok janë bërë arsye për të nisur një hetim disiplinor ndaj Kryetares së Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani. “Te nderuar kolege!...

“Jam mafia, mafia, mafia”, kryetarja e gjykatës së Elbasanit nuk ndalon së postuari video me Gucci e BMW në TikTok teksa krimi ka kapluar...

Kryetarja e Gjykates se Rrethit Elbasan, Enkeleda Kapedani është kapur mat duke publikuar vazhdimisht video me kërcime dhe rroba të shtrenjta, ndërkohë qe niveli...

Po mundohej të imitonte një video në TikTok, 13-vjeçarja i vë flakën vetes

Një vajzë 13-vjeçare ndodhet në terapi intensive prej dy javësh, me djegie të rënda në të gjithë trupin, pasi i vuri flakën vetes në...

Inskenonte video për ‘Tik Tok’, vetëvritet aksidentalisht 10-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në njësinë Guri i Zi, pjesë e bashkisë Shkodër. Një 10-vjeçar me inicialet N.Y...

Shakaja kthehet në tragjedi, 10-vjeçari nga Shkodra humb jetën duke bërë TikTok

Një ngjarje tragjike ka ndodhur një ditë më parë në fshatin Guri i Zi në Shkodër, ku një 10-vjeçar ka humbur jetën teksa është...

Madonna vendos fytyrën e saj në trupin e dikujt tjetër,vajza reagon

Të gjithë mund të pajtohemi se Madonna është një nga njerëzit më të njohur në planetin Tokë. Por duket se gjashtë vjet më parë, ndërsa...

Rëndësia e Tik Tokut për mafian italiane/Habiten ekspertët e kriminalistikës

Në platformën tashmë të popullarizuar “TikTok”, njerëzit ndajnë video të ndryshme duke vallëzuar, aktruar apo duke ndarë jetën e tyre me ndjekësit. Por mafia italiane...

Latest news

- Advertisement -spot_img