- Advertisement -spot_img

TAG

whatsapp

WhatsApp vjen me një risi dhe ekspertët e kundërshtuan menjëherë

WhatsApp po nxjerr një risi që lejon përdoruesit që fotografitë ose videot të zhduken pasi të shihen. Pasi marrësi hap imazhin për herë të parë,...

Bëhuni gati! WhatsApp vjen me një tjetër ndryshim

Aplikacioni më popullor i mesazheve, WhatsApp thuhet se po përgatit një ndryshim të madh. Bëhet fjalë për mesazhet zanore për përdoruesit e iPhone dhe...

E pabesueshme! Astronautët do të mund të përdorin WhatsApp dhe Netflix në Hënë

Astronautët në misionet e ardhshme në Hënë mund të komunikojnë me miqtë e tyre përmes WhatsApp. Ata madje mund të shikojnë edhe filma në...

NJihuni me risitë që WhatsApp do të prezantojë gjatë këtij viti

WhatsApp është një ndër aplikacionet më popullore në botë, ndërsa blogerët e teknologjisë kanë paralajmëruar se priten disa ndryshime gjatë këtij viti. WhatsApp mund t’i...

WhatsApp pritet të vijë me një ndryshim të ri,mjaft të kërkuar

Facebook, pronari i aplikacionit të njohur për komunikim të menjëhershëm, WhatsApp, po punon për të shtuar një veçori të re në të. Faqet e lajmeve...

Me këtë veprim mund të lexoni mesazhet e fshira në WhatsApp

WhatsApp është një nga aplikacionet më të përdorura. Duke qenë se e përdorim shumë, shpesh na ndodh të dërgojmë një mesazh te personi i...

Ja si ti shmangni mesazhet e rreme për ditën e Verës /Që po qarkullojnë në WhatsApp

Megjithë masat e shumta që kompania WhatsApp ndërmerr herë pas here për të penguar lajmet e rreme që përcillen nga përdorues të ndryshëm, sërish...

“Trendi” më i ri i sulmeve kibernetike/ KUJDES nga mesazhet anonime në “WhatsApp”, rasti i 32-vjeçares nga Tirana

Gjatë situatës së pandemisë shumë shkelës së ligjit janë drejtuar drejt krimeve kibernetike. Burime pranë prokurorisë bëjnë me dije se gjatë këtyre muajve 220...

Ja cilët janë telefonat ku WhatsApp nuk do të funksionojë pas datës 1 janar

Një version i ri i WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në shumë aparate celular nga 1 janari 2021. Pajisjet e vjetra Android dhe iPhone...

Lajm i keq për përdoruesit e WhatsApp-it

Një lajm i keq vjen për të gjithë përdoruesit e WhatsApp. Deri në fund të këtij muaji, miliona persona do të mbeten pa aplikacionin...

Latest news

- Advertisement -spot_img