Tërmeti i fuqishëm shkund qytetin e Shqipërisë, ja ku janë ndjerë lëkundjet më të mëdha

0

Një tërmet me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter është ndjerë këtë të shtunë në Kavajë.

Sipas të dhënave nga ESMC tërmeti ka qenë me një thellësi prej 2 kilometrash, dhe është ndjerë nga shumë prej banorëve në zonë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu