Vrasja e Alket Muhajt, Gjykata e Apelit liron babë e bir

0

Vrasja tre viteve më parë e Alket Muhajt nga fshati Rabije në bashkinë  Memaliaj, ka ngelur ende pa autorë.

Gjykata e Apelit ka vendosur të lejë të lirë Et’hem dhe Dino Muhaj, dy nga të dyshuarit kryesor për ngjarjen e rëndë.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here