“Big Brother Albania Vip” po bën përgatitjet e fundit/ Ja disa nga emrat e personazheve që do marrin pjesë

0

Shtëpia e “Big Brother Albania Vip” po bën përgatitjet e fundit për të startuar mbrëmjen e së martës.

Disa nga personazhet vip që do marrin pjesë në “Big Brother Vip” do jenë këngëtarë, aktorë, balerin dhe modelja e “Playboy”.

Pas zbulimit të pamjeve se si do dukej shtëpia më e famshme janë zbuluar dhe emrat e parë të konkurentëve vip që do marrin pjesë.

Nga Ilir Shaqiri, Elhaid Cufi, Fifi, Arjola Demiri, Ardit Cuni, Semi Jaupaj, Romeo Vesha, Monika Lubonja, Sabian Medini tek mbesa e Bujar Nishanit, Beniada Nisha që nihet për fotot e saj nudo dhe pozat për revistën erotike “Playboy”.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here