Duke e ndjekur nëpër qytet, polici nxjerr armën dhe arreston të riun

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një efektiv policie është detyruar që të nxjerrë armën për të ndaluar një qytetar.

Në është publikuar një video, ku shihet një polici, i cili nxjerr armën për të ndaluar një qytetar.

“Për tokë”, bërtet ai teksa i drejton armën dhe më pas është afruar për ta prangosur. Nuk dihet ende nëse qytetari që ka arrestuar në këtë mënyrë është ndonjë person me rrezikshmëri të lartë.

Policia ende nuk ka dhënë një njoftim zyrtar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here