KATEGORIA

AKTUALITET

E reja përplaset me makinë, thyen shkallët dhe bën për spital zonjën rreth të 50-tave

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e “Myslym Shyrit” në Tiranë. Mësohet se një 25-vjeçare ka përplasur me makinë një...

Vrau kunatin dhe rrëmbeu një person/ Ekstradohet pas 15 vitesh në arrati, 39-vjeçari me “dy emra”

I shumëkërkuari Dritan Karaj, është ekstraduar nga Italia drejt Shqipërisë. 39-vjeçari ndohej prej 15 vitesh në arrati ndërsa u dënua në mungesë me 19 vjet...

Treni përplas një makinë, mjeti përfundon në kanal

Mëngjesin e sotëm treni i linjës Durrës – Kashar ka aksidentuar në afërsi të Domjes një mjet, duke e spostuar në kanal. Por fatmirësisht nga...

Merret peng një shtetas pas sherrit mes disa personave në një lokal në Gramsh

Mbrëmjen e djeshme në një lokal në qytetin e Gramshit janë konfliktuar disa persona me njëri-tjetrin, ndërsa pas zënkës 3 të rinj kanë marrë...

Kapen me drogë në makinë, arrestohen tre shtetas në Librazhd

Komunikata e Policisë Elbasan Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Finalizohet operacioni policor "Stëbleva". Operacioni nga Sektori për Hetimin e Narkotikëve...

Vidhnin skafe në Greqi, arrestohen 4 burra dhe 4 femra shqiptare. Skema që përdornin

Goditet në Greqi një bandë shqiptarësh që vidhnin skafe. Operacioni i policisë greke u përqendrua në Patra, Agrinjo, Astako dhe Ksiromero Aitiloakarnania. Mësohet se në...

Mjeti bujqësor përplaset me BMW dhe përmbyset në autostradë, 2 të plagosur (FOTO)

Një aksident është regjistruar gjatë natës në autostradën Levan-Tepelenë. 2 mjete, një makinë bujqësore dhe një automjet tip BMË janë përplasur me njëra-tjetrën duke...

Shkatërrohet grupi mafioz i drejtuar nga shqiptarët në Spanjë, 22 të arrestuar

Garda Civile e Spanjës ka arritur të shkatërrojë një organizatë kriminale të trafikut të drogës dhe të pastrimit të parave në Valencia, duke arrestuar...

21-vjeçarja vdes pas lindjes, ishte e prekur nga Covid-19

Një vajzë 21 vjecare nga Podujeva e Kosovës ka ndërruar jetë në Mjekësinë Sportive. Vajza e lindur në vitin 1999 me inicialet D.P ka vdekur...

Gjendet e vdekur në hotel një grua. Dyshimet e para të policisë

Policia e Sarandës njofton se një grua rreth 69-vjeç, me inicialet L.P është gjetur pa shenja jete këtë mëngjes. Bëhet fjalë për një turiste, e...

Lajmet e fundit