Kryetari i Bashkisë, Andis Salla, takim me banorët e lagjes numër 1 në Cërrik: Faleminderit për mbështetje tuaj, vazhdojmë projektet së bashku për 4 vitet e ardhshme!

0

Kryetarin i Bashkisë së Cërrikut, Andis Salla ka zhvilluar një takim ditën e sotme me banorët e lagjës numër 1 në këtë qytet. Salla i falenderojë ata për mbështetjen që i kanë dhënë gjithmonë. Si dhe ka kërkuar nga banorët ta votojnë në datën 14 maj, për të vazhduar projektet në vijim.

Salla i cilësuar si një ndër kryebashkiakët e preferuar të Kryeminsitrit Edi Rama, ndonëse në moshë të re është bërë faktor në pushtetin lokal.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu