Rritje e papritur e Euros. Çfarë po ndodh me monedht e huaja. kursi i këmbimit sot!

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rritje e Dollarit, Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 100.4 Shitet 101.3

Euro: Blihet 122.7 Shitet 123.2

Paundi Britanik: Blihet 141.9 Shitet 142.7

Franga Zviceriane: Blihet 111.2 Shitet 112

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here