- Advertisement -spot_img

TAG

bill gates

Gates dhe Soros blejnë kompaninë më të madhe të testeve të shpejta Covid-19

Miliarderët George Soros e Bill Gates janë bërë pjesë e konsorciumit që ka marrë kontrollin e kompanisë krijuese të teknologjisë së testeve të shpejta...

Abuzoi seksualisht me dhjetëra vajza, Bill Gates për Jeffrey Epstein: Jam penduar që…

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates është penduar për takimet e tij me Jeffrey Epstein, menaxherin e pasur financiar i cili u akuzua për trafik...

Gruaja nuk e pengonte aspak, Bill Gates shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën

Bill dhe Melinda Gates gjatë martesës së tyre kanë patur një marrëveshje, që lejonte miliarderin të shkonte çdo vit me pushime me ish-të dashurën. Për...

Divorcohen pas 27 vitesh martesë Bill dhe Melinda Gates

Bill dhe Melinda Gates kanë vendosur të divorcohen pas 27 vitesh martesë. Ata shprehen se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku. “Pasi u...

Bill Gates jep këshillat më të vlefshme për një jetë të lumtur

Për një miliarder si Bill Gates, që ka gjithçka në jetë, duket se ekzistojnë disa sekrete të vogla që e bëjnë jetën tonë më...

Bill Gates vaksinohet kundër koronavirusit/ zbulon si është gjendja e tij shëndetësore

Themeluesi i kompanisë Microsoft, miliarderi dhe filantropi Bill Gates ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër Covid. Lajmin e ka bërë me dije vetë...

Bill Gates:”Gjashtë muajt e ardhshëm do të jenë më të vështirët”.

Gjatë periudhës së pandemisë një ndër zërat më të dëgjuar në botë ka qenë krijuesi i Microsoft, Bill Gates. Kundërshtarët e vaksinës dhe...

Bill Gates flet për vaksinën anti Covid:”Mbani maskat dhe duroi deri në pranverë!”

Sipas të dhënave të para, vaksina anti-Covid i Pfizer dhe Moderna kanë rezultuar të efekshme. Bill Gates ka bërë të ditur pretendimin e tij...

Do të ketë 50% më pak…Bill Gates tregon si do të duket bota pas pandemisë

Pas përfundimit të pandemisë së koronavirusit, Bill Gates, prognozon se do të ketë më shumë se 50 për qind më pak udhëtime me aeroplan...

Bill Gates:” Një tjetër patogjen vrasës do të godasë sërish botën.”

Bill Gates, themeluesi i Microsoft, ka shpalosur vizionin e tij për koronavirusin, në podcasting e tij. Sipas tij, bota nuk do të kthehet shumë...

Latest news

- Advertisement -spot_img