- Advertisement -spot_img

TAG

demi lovato

Çfarë bëri Demi Lovato që u kryqëzua nga ndjekësit e saj

Kohët e fundit, Demi Lovato kishte pësuar ndryshime të mëdha në fizikun e saj pasi kishte rënë shumë në peshë dhe kjo nuk kishte...

A është vërtet Demi Lovato në një lidhje me Noah Cyrus?

Demi Lovato dhe Noah Cyrus po kalojnë bashkë një kohë cilësore, sidomos gjatë dhe pas realizimit të një projekti të përbashkët, këngës “Easy”. "Ato janë shumë të...

Klipi i ri : Demi Lovato ri-jeton natën e mbidozës thuajse fatale!

Demi Lovato njihet për baladat e saj emocionale, por kënga e fundit është padyshim më delikatja që ajo ka publikuar. "Dancing with the Devil",...

“Nuk doja të bëja asgjë me meshkujt”/ Këngëtarja rrëfen se është panseksuale

Në korrik të 2020-s, Demi Lovato u fejua me Max Ehrich dhe vetëm dy muaj më vonë ata të dy u ndanë. Në një...

Demi Lovato thotë se ishte “mashtruar” nga fejesa me Max Ehrich

Demi Lovato tronditi gjatë pandemisë botërore kur ajo u fejua me të dashurin e saj të atëhershëm Max Ehrich pas vetëm katër muaj lidhje....

Demi Lovato flet për verbërinë dhe pasojat e tjera të mbidozës së saj

Në një intervistë të re me People, Demi Lovato tregon për verbërinë e pjesshme me të cilën po jeton tani, duke shpjeguar se si...

Demi Lovato flet për herë të parë pas deklaratës së përdhunimit

  Demi Lovato flet për herë të parë pas deklaratës së përdhunimit “Kur isha adoleshente, isha në një situatë të ngjashme. Kam humbur virgjërinë në një...

Pas historisë së përdhunimit,Demi Lovato flet për herë të parë : Tani më kuptoni

Demi Lovato bëri një rrëfim tronditës për të kaluarën e saj në serinë e dokumentarëve “Demi Lovato: “Dancing With the Devil”. Lovato ka treguar...

Demi Lovato tregon se është përdhunuar 15-vjeç: ‘Humba virgjërinë përmes përdhunimit’

Në dokumentarin e saj të ri, "Dancing With the Devil", Demi Lovato ka folur publikisht për abuzimet seksuale që janë kryer ndaj saj. Dy nga ngjarjet...

“Më thanë që kisha 5 minuta jetë”/ Këngëtarja rrëfen historinë e saj

Ishte viti 2018, kur artistja Demi Lovato do të kalonte në mbidozë duke rrezikuar seriozisht jetën. Pasi kishte konsumuar një sasi të lartë droge,...

Latest news

- Advertisement -spot_img