Benzi godet motorin në Lezhë, drejtuesi dërgohet me urgjencë në spital

0

Një aksident me pasojë plagosjen e një drejtuesi motori ka ndodhur sot në superstradën Lezhë-Shkodër tek kryqëzimi i Pirajt.

Mjeti tip benz ka goditur një motor drejtusi i te cilit është plagosur, i cili eshte derguar menjehere ne spital.

Ambulanca dhe policia kane shkuar në vendngjarje. I plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin rajonal të Lezhës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu