Beyonce shkëlqen e mbuluar me kristale

0

Beyonce gjatë javës së kaluar lansoi koleksionin e ri, ndërsa tani mahniti me një kombinim veshjesh.

Superylli postoi një sërë fotosh nga një natë dalje me bashkëshortin Jay-Z në Instagram të martën mbrëma, e veshur me një veshje vezulluese Gucci x Balenciaga të mbuluar plotësisht me kristale dhe me vlerë mbi 28 mijë euro.

Beyonce kombinoi një xhaketë argjendi të shndritshme që mbante logot e të dy markave luksoze me çizme në formë dollakësh të mbuluara me gurë – një nga stilet më të njohura të Balenciaga, këtë herë të mbuluar me monogramin ikonik të Gucci-t me dy ‘G’.

Krijuesja e hitit “Halo” kompletoi pamjen me doreza pa gishta që përputheshin në mënyrë të përsosur me veshjet e saj vezulluese të këmbëve, së bashku me vathët Messika diamanti, syze me kornizë të qartë dhe një çantë Gucci në formë zemre anatomike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu