E frikshme! 49 vjeçari i hedh acid gruas në Durrës, policia në ndjekje të tij

0

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Policia bën me dije se një burrë me inicialet Y.M 49 vjeç ka dëmtuar me acid një shtetase.

Ende nuk ka detaje të tjera me mënyrën si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia është vënë në ndjekje të këtij shtetasi.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacioni e Policisë Plazh referuan materialet në Porkurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasve:
Y. M., 49 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka dëmtuar me substancë të dëmshme (acid), një shtetase.
Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu