Ekskluzive/ Përplasen 3 makina dhe 1 kamjon në Prrenjas

0

Prrenjas – Një aksident pa miunuta më përpara ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas.

Sipas burimeve për Infoweb/Media, mësohet se në këtë aksident janë përfshirë 3 automjete dhe 1 kamjon.

Paraprakisht, nuk raportohet për të lënduar.

Në vendin e ngjarjes janë nisur forcat policore.

Pritet informacion më i detajuar nga policia për rastin e aksidentit në fjalë./ Infoweb/Media

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu