Habit vajza në Tiranë/ Heq pantallonat dhe kërcen para dyqanit

0

Vajza nga Tirana sfidon temperaturat, zhvishet dhe kërcen para dyqanit
Çudirat nga Tirana nuk kanë fund, e kjo e sotshmja e vërteton një gjë të tillë. Një vajzë nga Tirana, krejt papritur, ka hequr rrobat e trupit dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani.

E reja ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve, të cilët po kalonin në atë rrugë. Një prej qytetarëve vë duart në kokë nga ajo që sheh. Përveç veprimit të pazakontë të gjithë habiten se si ajo ka guxuar ta bëjë një gjë të tillë, pasi edhe temperaturat janë të ulëta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu