Humb jetën në aksident një 20-vjeçare

0

Një 20-vjeçare ka humbur jetën në fatkeqësinë automobilistike, pasi me veturën e saj ka dalur nga rruga.

Sipas të dhënave të MPB, fatkeqësia ka ndodhur sot rreth ora 7:15 të mëngjesit në autostradën Miladinovci-Shtip në vendin e quajtur Ura Erçelike”

S.M. nga fshati Kadrifakovë i Shën Nikollës, me veturë Wosfagen Polo ka humbur kontrollin dhe ka dalur nga rruga.

Vajza me lëndime të rënda është dërguar në spital në Shtip ku edhe ka ndruar jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here