Kryeministri i Hungarisë përkulet dhe i puth dorën Evis Kushit

0

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka pasur një moment të veçantë gjatë vizitës së saj në Hungari ku ishte pjesë e delegacionit të kryeministrit Edi Rama.

Gjatë takimit me kreun e qeverisë hungareze Viktor Orban ky i fundit është përkulur duke i puthur dorën ministres.

Fotoja është ndarë nga vetë Kushi në rrjetet e saj sociale. “Fotoja e ditës,”– shkruan Kushi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here