Kursi i Këmbimi, 08 Qershor 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie Euros dhe Paundit Britanik, ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

 

Dollari: Blihet 100.7 Shitet 101.4

Euro: Blihet 122.6 Shitet 123.2

Paundi Britanik : Blihet 142.1 Shitet 143

Franga Zviceriane: Blihet 111.5 Shitet 112.4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here