Ndarja konfirmohet! Sara shkon në Gjakovë e shoqëruar… jo nga Atdheu (Foto)

0

Sara Malaj ka publikuar një story në instagram, në një klub nate, në Gjakovë, vendlindjen e Atdheut, ish- të dashurit të saj.

Por, Sara ishte e shoqëruar me një vajzë. Ndërkohë, Atdheu ndodhet në Shqipëri.
Këtë e tregon vetë ai me një story në Instagram.

Kjo tregon se vërtetë ëifti nuk janë më bashkë. Dyshimet u rritën pas ditëlindjes së gjakovarit, i cili e festoi në shoqërinë e shumë femrave dhe larg Sarës. Të dy ata dolën të dy të përputhur nga “Përputhen”, por lidhja zgjati pak më shumë se 3 javë. Kujtojmë se ky ishte basti i shumë njerëzve që mendonin se lidhja mes Sarës dhe Atdheut nuk do zgjasë… dhe kanë pasur të drejtë mesaduket.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here