Njihuni me Këmbimin Valutor, 02 Qershor 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie e Dollarit, Euros, Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 100.3 Shitet 101.2

Euro: Blihet 122.6 Shitet 123.2

Paundi Britanik : Blihet 141.7 Shitet 142.7

Franga Zviceriane: Blihet 111.1 Shitet 111.9

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here