- Advertisement -spot_img

TAG

Britney Spears

“Duhet ta lavdëroni!” Pas akuzave të rënda, babai i Britney Spears del me pretendime të reja

Jamie Spears pretendon se problemet e shëndetit mendor të së bijës, Britney janë më të rënda nga sa di publiku. Spears, i cili kohët...

Më në fund Britney Spears shpjegon kuptimin e fotove topless

Të gjithë e kanë vënë re se ylli i Pop-it, Britney Spears, prej kohësh pozon herë pas here foto topless në Instagram. Edhe kur...

Çfarë po ndodh me Instagramin e Britney Spears? Fansat fillojnë të shqetësohen

Një situatë e çuditshme po ndodh në faqen e Britney Spears në Instagram ndërsa fotoja e saj (duke qenë topless), vazhdimisht po hiqet dhe...

Ish-bashkëshorti i Britney Spears zbulon të pathënat shokuese: Erdhën disa burra me të zeza… nuk donim të ndaheshim

Martesa e Britney Spears me mikun e saj të fëmijërisë dështoi fill pas 55-orësh kur ata i thanë njëri-tjetrit  “Po, përgjithmonë”. Tashmë, që këngëtarja është...

“Britney po vijmë që të të nxjerrim nga burgu”, Madonna mbështet publikisht Spears

Çështja e Britney Spears është diskutuar tej mase kohët e fundit për kujdestarinë e babit të saj. Të shumtë janë personazhet e njohur që...

“Ishte shumë kërcënuese dhe e frikshme”, Iggy Azalea del në mbrojtje të Britney-t: Jam dëshmitare!

Britney Spears i shokoi të gjithë javën e shkuar pas rrëfimit të saj në gjykatë mbi kujdestarinë e të atit. Ajo tregoi se për...

Çështja e kujdestarisë së Britney Spears, reagon për herë të parë motra e saj

Gjatë gjithë kësaj kohe rrjeti ka gumëzhuar në lidhje me situatën dramatike të Britney Spears. Java e kaluar i ka lumturuar fansat e zjarrtë të...

‘Vuan nga demenca’, deklarata “bombë” e babait për Britney Spears

Sipas një raportimi të ri, babai i Britney Spears tregoi se vajza e tij vuan nga *demenca, ndërsa paraqiti dokumentet për të kontrolluar financat...

Britney Spears i përgjigjet njerëzve : “Jam e lumtur”

Që pas publikimit të dokumentarit "Framing Britney Spears", fansat nisën të shqetësohen edhe më për shëndetin e saj mendor dhe problemet në lidhje me...

Çfarë deklaroi Addison Rae për yllin e pop-it ,që ktheu ndjekësit kundra

Addison Rae,vajza që ka çoroditur platformën TikTok,ka bërë një deklaratë që e ka bërë atë subjektin e talljeve,përqeshjeve dhe 'memeve'. Këngëtarja,e njohur më tepër prej...

Latest news

- Advertisement -spot_img