- Advertisement -spot_img

TAG

covid elbasan

Adhuronte tatuazhet dhe nuk vuante nga asnjë sëmundje, ky është 37-vjeçari nga Elbasani që Covid-i i mori jetën

Elton Gegolli është 37-vjeçari nga Elbasani, i cili humbi jetën ditën e sotme për shkak të koronavirusit. Mësohet se ai nuk kishte asnjë sëmundje...

Covid-19 i merr jetën 37-vjeçarit në Elbasan

Nuk kanë fund lajmet tragjike me Covid-19 në Elbasan. Sot virusi i trmerrshëm i mori jetën Elton Gegollit 37-vjeç me banim në këtë qytet. Prej 10...

Kur hapen universitetet? Rama jep përgjigjen

A do të qëndrojnë Universitetet të mbyllura deri në pranverë? Kësaj pyetje kryeministri Edi Rama nuk i dha dot një përgjigje para studentëve. Ai tha se...

Dy viktima brenda pak orësh nga Covid-19 në Elbasan. Ja për kë bëhet fjalë

Dy viktima brenda pak orësh nga Covid-19 në Elbasan. Një 47-vjeçar nga Elbasani ka ndërruar jetë gjatë mëngjesit të sotëm te “Sanatoriumi” për shkak të...

Vazhdon të përkeqësohet situata në Elbasan 37 të infektuar, 5 prej të cilëve mësues. Vdesin dy persona në Prrenjas për 24-orë

Situatë alarmante në Elbasan, 37 të infektuar, 5 prej të cilëve mësues. Vdesin dy persona në Prrenjas për 24-orë Situata e pandemisë në qytetin e...

44 mësues me Covid në Elbasan

Një tjetër rekord sa i përket të prekurve me Covid-19 ka shënuar edhe Elbasani me 41 të prekur në 24 orët e fundit. Por...

Humb jetën nga Covid-i mësuesja në Elbasan. 44 arsimtarë të tjerë pozitivë

Humb jetën nga Covid-i një mësuese 62 vjeçare nga Elbasani. Ajo ishte e shtruar prej 2 javësh në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Më herët u...

Humb jetën nga Covid-19 shkrimtari i njohur nga Elbasani

Ka humbur jetën nga koronavirus shkrimtari i njohur nga Elbasani, Dhimo Tarusha. Shkrimtari ka nderuar jetë jetë pak orë më parë. Mësohet se Tarusha ishte...

Situata me koronavirusin në Elbasan/ Me COVID mësues të gjimnazeve dhe edukatore

Mes personave të infektuar me Covid në qytetin e Elbasanit një është mësues në shkollën e mesme “Mahir Domi”. Burime bëjnë të ditur...

Konfirmohen 13 raste të reja me COVID-19 në Elbasan. Mbyllet kopështi në Peqin

Elbasani regjistroi 13 raste me Covid-19 ditën e sotme. Ndërkohë, kujtojmë se Ministria e Shëndetësisë ditën e djeshme raportoi 302 raste të reja, prej të...

Latest news

- Advertisement -spot_img