- Advertisement -spot_img

TAG

Covid

311 raste të reja me covid-19/Humbin jetën 6 persona

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 311 raste të reja me Covd-19 nga 1378 testime të...

288 raste të reja të të infektuarve me covid/ 3 vdekje

Në 24 orët e fundit në Shqipëri ka pasur një ulje të rasteve ditore të të infektuarve dhe një humbje jete më pak krahasuar...

299 raste të reja me covid/ Vdekje në Elbasan dhe Gramsh

Në 24 orët e fundit janë shënuar 299 raste të reja me Covid-19 në vendin tonë nga 1315 testime të kryera në total ....

Shifër rekord të infektuarish ditor me Covid, humbin jetën tre persona

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar pozitiv me covid 302 raste të reja dhe kanë humbur jetën 3 persona. Shifra rekord...

Mbyllet kopshi numër 8 në Elbasan/ 8 persona rezultuan me covid-19

Kopshti numër 8 në Elbasan është mbyllur pasi 8 persona, edukatore dhe sanitare kanë rezultuar me covid. Dy edukatore rezultuan të prekura disa ditë...

295 raste të reja dhe 3 humbje jete. Statistikat e 24 orëve të fundit

Rekord infektimesh në Shqipëri, 3 humbje jete dhe 96 të shëruar në 24 orët e fundit Si asnjëherë më parë brenda një dite. Në 24...

Studimi i ri/ Grupi i gjakut vendimtar në rezistencën ndaj Covid

Grupi i gjakut i një personi mund të luajë një rol kryesor në cënueshmërinë e tij ndaj Covid-19, me njerëzit e tipit zero që...

11 të infektuar me Covid në Elbasan brenda 24 orëve

Një numër i lartë të infektuarish brenda pak orëve raportohen në Elbasan. Vetëm në 24 orët e fundit janë konfirmuar 11 raste pozitive me...

Humb jetën prej Covid-it gazetari dhe historiani i njohur

Ditën e sotme u bë me dije se gazetari Nuri Dragoi humbi jetën për shkak të Covid. Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije...

Reagon aktori Naun Shundi për mbylljen e teatrit/ “Turp i madh”.

Aktori i karrierës me mbi 80 role në teatër dhe kinematografi ,Naun Shundi, reagon për herë të parë pas pezullimit të shfaqeve dhe provave...

Latest news

- Advertisement -spot_img