- Advertisement -spot_img

TAG

feste

Rita Ora festoi ditëlindjen e të dashurit të saj dhe nuk mund të dukej më mahnitëse se kaq

Këngëtarja Rita Ora dukej mahnitëse me fustanin e zi në festën e ditëlindjes së  të dashurit, Taika Waititi. Regjisori i njohur festoi 46-vjetorin e tij...

Planifikoi festë madhështore, pse ndërroi mendje papritur Barack Obama

Barak Obama ka zvogëluar ndjeshëm listën e mysafirëve për ditëlindjen e tij të 60-të, pasi mori kritika për planifikimin e ngjarjes me 500 persona,...

U përdhunua në një festë homoseksualësh, habit i riu: Mendoja se burrat nuk përdhunoheshin

Alex Feis-Bryce ishte 18 vjeç kur u përdhunua nga një person i panjohur në një festë homoseksualësh. Sipas BBC, i riu kishte pak kohë...

Dikush filmoi Charli D’Amelion duke kërcyer dhe rrjeti nuk po ndalet me komentet negative

Charli D'Amelio e kthyer tashmë në një personazh të njohur nga videot e saj në TikTok është kthyer në qendër të vëmendjes ditët e...

Bën paktin dhe organizuan një festë, çifti vetëvritet pa asnjë arsye

Një çift i devotshëm ushtarakësh britanikë, kanë vrarë veten me një marrvëshje mes të tyre, pasi kishin organizuar festën finale për miqtë që nuk...

Kopshti nr 5, aktivitet artistik pranë Teatrit Skampa

Kopshti nr 5 në Elbasan ka organizuar aktivetin artistik përmbyllës me mbarimin e ciklit arsimor parashkollor. Fëmijët ishin kurora e bukur e këtij aktiviteti të...

Festa e Shën Gjon Vladimirit në Shijon

Në fshatin Shijon të komunës Bradashesh është festuar dita e Shën Gjon Vladimirit. Shën Joan Vladimiri ishte një prijës dhe më vonë shenjtor, që...

Meta flet nga Elbasani për shkarkimin: Kjo temë është nul

Presidenti Ilir Meta ishte sot në festën e Shën Gjon Vladimirit në Elbasan. I pyetur lidhur me vendimin e Kuvendit për shkarkimin e tij...

Festa e çmendur e të rinjve pas karantinës (Foto)

Menjëherë pasi Britania e Madhe liroi masat anti-Covid, të rinjtë britanikë rinisën festat e tyre të “çmendura” gjatë fundjavës. E kështu ka ndodhur edhe...

‘Hidhet leku lumë’! Zyrtarët e PS festojnë fitoren, mbushin dyshemenë me para

Në media po qarkullon një video ku pretendohet se zyrtarët e PS festojnë fitoren në Manëz, duke hedhur shuma marramendëse lekësh. Video është publikuar nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img