- Advertisement -spot_img

TAG

liste

Jetesa vetëm e mërzitshme? 20 gjëra argëtuese që mund të bëni kur jeni vetëm

Të qenurit vetëm, për disa mund të jetë e mërzitshme apo edhe e frikshme. Megjithatë, me shumë pak gjëra, ju mund ta shfrytëzoni këtë...

Publikohet lista e plotë e makinave më të shitura gjatë muajit qershor

Sipas të dhënave të publikuara së fundmi nga “JATO Dynamics” bazuar në rezultatet e shitjes së makinave në 26 vendet e BE-së, vetëm në...

Nga shijet muzikore tek shtëpia, Bebe Rexha liston 25 “sekretet” e saj

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është një ndër emrat më të lakuar në mbarë botën, e cila na ka bërë krenarë anë e mbanë botës...

BKH shpall listën e kandidatëve fitues të testit të arsyetimit logjik

Byroja Kombëtare e Hetimit ka shpallur ditën e sotme listën e kandidatëve fitues të testit të arsyetimit logjik në lidhje vakancat për hetues në...

Conor Mc Gregor në listën e TOP 10 së sportistëve më të paguar në botë, thyen Messin e Ronaldon

Conor McGregor është sportisi më i paguar në botë gjatë 12 muajve të fundit, sipas listës vjetore të Forbes, duke fituar vetëm në një...

Garë e fortë mes kandidatëve në Elbasan. Ja kush kryeson nga PD dhe PS?

Garë e fortë mes kandidatëve në qarkun e Elbasanit. Si në kampin e PS ashtu edhe në PD ajo që spikat është se më...

Elbasan/ Emrat e deputetëve që futen në Parlament. Por…ka një problem

Pas përfundimit të numërimit të 511 kutive të votimit kanë dalë edhe emrat e deputetëve që futen deri më tani në parlament. PS mori 8...

Ndodh në Shqipëri/ Çudira elektorale! Mjeku Artan Koni garon për Thurjen, e shoqja bjonde kirurge me kryetar Tom Doshin

Nuk kanë fund çudirat e listave elektorale për zgjedhjet e 25 Prillit. Burrë e grua nën një çati, por rivalë me parti, është shprehja...

Lista me emrat e kandidatëve që KQZ ka dërguar deri më tani për verifikim

KQZ dërgon për verifikim të thelluar 4 kandidatë nga PD dhe 3 nga PS 12 kandidatë për deputetë të dërguar në listat e partive politike...

Do të bëhet deputet i PS, Ylli Shehu: Pika ime e fortë emigrantët e Londrës

Mbase shumë pak prej jush e mbajnë mend Ylli Shehun, fenomenin që doli nga listat e LSI, por refuzoi të digjte mandatin në atë...

Latest news

- Advertisement -spot_img