A do të përballet me Lulzim Bashën? Ja përgjigjja e Ramës

0

Lulzim Basha është një kukull e Berishës, Ilirit dhe Monikës. Ai është një kukull në një dasmë imagjinare. Nuk kam përballë liderin real të gjithë atij konglomerati.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu