- Advertisement -spot_img

TAG

telefon

Po luante teksa telefoni ishte në karikim, humb jetën 54-vjeçarja

Një grua në Tajlandë u gjet e vdekur pasi e kishte zënë korenti ndërsa luante me telefonin e saj të ri që ishte në...

Po ku je o….Rama telefonon Evis Kushin për të disatën herë. Ja bidesa e tyre

Të kthyer tashmë në një rutinë të përditshme bisedat ne telefon me kandidatët, kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook...

Mendoni se dukeni të çuditshëm në FaceTime? Kjo është arsyeja

Nëse nuk ju pëlqen vetja kur flisni me kamera, s’jeni të vetmit, por nuk është faji juaj. Kamera e parme e telefonit tuaj ka kënd...

A duhen vërtet 60 sekonda për gjurmimin e një telefonate?

Procesi për gjurmimin e një telefonate nuk është aq i lehtë sa mendoni. Në të kaluarën, përgjimi i thirrjeve ishte një proces gjithëpërfshirës. Pa...

I fik telefonin i fejuari, e reja bën namin

Dashuria pa asnjë dyshim që nuk njeh kufij. Një vajzë e re në Tiranë e humbi aq shumë toruan për njeriun e zemrës, saqë...

Bleu telefonin online, nuk do ta besoni çfarë i erdhi në kuti

Një grua ka paguar 1,500 dollarë pasi kishte porositur celularin e fundit iPhone 12, por u shokua kur i erdhi porosia, sepse ishte vetëm...

“Unë urrej telefonin e mamit dhe uroj që ajo mos të ketë kurrë një të tillë.”/ Letra e fëmijës që bëri xhiron në rrjet

Letra që një 7-vjeçar ka shkruajtur për mësuesen e tij ka pushtuar të gjithë rrjetin në SHBA. Letra u bë publike nga mësuesja e ...

Latest news

- Advertisement -spot_img