Momenti kur Kejvina qëllon me shpullë Luizin (VIDEO)

0

Produksioni i “Big Brother Vip” mund të mundohet sa të dojë ta fshehë momentin kur Kejvina goditi me shuplakë Luizin gjatë prime-it të kaluar, por “Iconstyle.al” nuk i shpëton asgjë.

Burimet tona ka mundur të sigurojnë videon, ku qartë duket veprimi i ulët i modeles.

Siç e shikoni edhe në video, Kthella është çuar nga vendi i saj, duke kaluar Dean dhe Bjordin dhe ka goditur me sa fuqi ka pasur mbi këngëtarin.

Ky i fundit ndonëse në një situatë të tillë nuk ka reaguar, por vetëm është përpjekur të shamnget. Ndërkohë çfarë bënë banorët e tjerë të pranishëm që flasin për fyerje dhe ofendime?

Të gjithë së bashku “bënë sehir” ndërkohë që para tyre po zhvillohej një akt dhune fizike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu