- Advertisement -spot_img

TAG

deputet

I gjendur mes Vlorës dhe Durrësit, Rama zgjedh të jetë deputet në këtë qark

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur të jetë deputet i qarkut të Durrësit në katër vitet e ardhshme. Përmes një shkrese që i ka drejtuar KQZ-së,...

Skandalet e ndjekin nga pas/ Deputeti që doli nudo në Zoom, urinon gjatë seancës parlamentare

Skandalet duket sikur nuk i ndahen politikanit të njohur kanadez, William Amos. Ai ka kërkuar falje publike, pasi gjatë një seance online në Parlament,...

LAJM I FUNDIT/ Rama mbledh deputetët dhe iu zbeh euforinë atyre që morën shumë vota

Rama: Pavarësisht arritjeve, të gjithë pa përjashtim kanë dhënë kontributin e tyre në fitore, e cila është përgatitur në katër vite, dhe jo në katër...

Nuk mori votat për deputet/ Elton Debreshi rikthehet në minierë: E ardhmja është …

Kandidati i pavarur për deputet në qarkun e Dibrës, Elton Debreshi pasi nuk arriti të merrte votat e mjaftueshme për deputet, është rikthyer në...

Nuk dekurajohet…Humbi mandatin, por Eugen Isaj feston me demokratët: Çdo gjë ndryshon…

Eugen Isaj iu gëzua vetëm për disa orë fitores së mandatit në qarkun e Elbasanit në 25 Prill. Megjithatë kjo duket se nuk e ka...

Ja cilët ishin 50 deputetët që kërkuan shkarkimin e Presidentit Ilir Meta

Partia Socialiste menjëherë pas zgjedhjeve ka konkretizuar nismën për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta nga detyra. Socialistët pretendojnë se Presidenti Meta ka kryer shkelje...

Pasi humbi mandatin për shkak të formulës së re, flet për herë të parë kryetari i PD Elbasan, Eugen Isaj: “E mora me...

Kryetari i Partisë Demokratike Eugen Isaj, njëkohësisht dhe kandidat për deputet në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit edhe pse i pesti në listën e...

Tiranë/ Rezultati paraprak, shpërndarja e deputetëve sipas partive politike

Tirana është qarku më i madh në vend ku akoma vijon procesi i numërimit të votave për partitë politik. Shifrat e fundit tregojnë se deri...

Zbulohet misteri që mban peng mandatin e 9 për PS në Elbasan dhe mandatin e 6 të PD-së

Infowebtv zbulon shkakun që mban peng mandatin e 9 të pretenduar nga Partia Socialiste dhe mandatit të 6 të Partisë Demokratike. Sipas informacionit të marrë rezulton...

Deputeti kap nga të pasmet sekretaren, plas skandali në politikë (Video)

Një video skandal ka tronditur politikën në Azerbajxhan, teksa shihet se ish-politikani Hussenbial Mirelemovun, ngacmon nga të pasmet sekretaren e tij. Ish-politikani i njohur,...

Latest news

- Advertisement -spot_img